Justyna & Dawid – plener ślubny

Justyna i Dawid – sesja ślubna Przyborowo 11

Marzeniem Justyny i Dawida był plener w miejscu, które będzie idealnie nawiązywało do ślubu, który odbył się w niedługo wcześniej. Już kiedy spotkałam się z Justyną podczas przygotowań w dniu ich ślubu, patrząc na przepiękną suknię, która idealnie do niej pasowała i aury która jej tego dnia towarzyszyła wiedziałam, że właśnie tak będzie wyglądała ich sesja poślubna.

I tak pewnego dnia w sercu Wielkopolski, niedaleko Poznania spotkaliśmy się w tym przepięknym miejscu jakim jest Przyborowo 11.

Plener ślubny w stylu boho.

Już samo miejsce jest wprost niesamowite. Ukryte pomiędzy lasami, a kiedy wysiedliśmy z samochodów jedyny dźwięk który nas otaczał to cisza i… mruczenie cudownych sierściuchów, które od tego momentu towarzyszyły nam w każdej sekundzie zdjęć. Samo miejsce jest wręcz niesamowite i daje każdemu fotografowi absolutnie wszystko co może sobie wymarzyć, aby stworzyć przepiękne kadry. Sam plener odbył się we wrześniu, dzięki temu kolory i cudownie zachodzące jesienne słońce były idealnym dopełnieniem uczucia tych dwojga.