Natalia & Piotr – ślub Pałac Tłokinia

Pałac Tłokinia Wesele – Natalia i Piotr

Cóż to był za niesamowity dzień. Piękni Oni, absolutnie magiczne miejsce jakim jest XX wieczny Pałac Tłokinia i świetna impreza do białego rana.

Przygotowania do ślubu w Pałacu Tłokinia

Przekraczając próg Pałacu pierwsze co odczuwasz to spokój. Niesamowity klimat tego miejsca, które jest wręcz idealne do tego aby celebrować najważniejszy dzień Waszego życia. Przepięknie odrestaurowane pomieszczenia, które zachwycają od samego wejścia, a historia tego miejsca jest odczuwalna od pierwszego wejrzenia. Czy może być lepsze miejsce?

W powietrzu lekkie podenerwowanie i ta atmosfera, która towarzyszy Wam podczas samych przygotowań. Łyk szampana dla ukojenia nerwów i ta przepiękna suknia ślubna w której Natalia wyglądała oszałamiająco. Zapięte spinki w mankietach, do tego kilka żartów aby rozluźnić oczekiwanie i wreszcie chwila dla samych siebie. Dwa wdechy i niezwykle wzruszające błogosławieństwo najbliższych.

Pałac Tłokinia – ślub kościelny

Ślub plenerowy to marzenie każdego fotografa. A jak idealnym rozwiązaniem jest sakrament którego sobie udzielacie w asyście księdza i najbliższych pośród starodrzewia parkowego? Natalia prowadzona do ołtarza przez Ojca i ten cudownie uroczysty moment kiedy można wypowiedzieć słowa: „I ślubuję Ci miłość, wierność…” Emocje na najwyższym poziomie i szczęście wyrysowane na twarzach obojga. A później? Później już tylko tańce, śpiew, radość.

Szalone wesele w Pałacu Tłokinia

Pałacowa Oranżeria w której odbywają się wesela pewnie niejedno widziała, ale to co działo się podczas wesela Natalii i Piotra pamiętam do dziś. Absolutnie roztańczeni goście, cudowna ekipa która najlepszymi hitami rozgrzewała parkiet do czerwoności i Oni. Takich wesel życzę każdej mojej parze!