Basia & Adam – Pałac Bagatela

Magiczny Pałac Bagatela.

Są takie miejsca gdzie samo otoczenie pozwala na stworzenie magicznych realizacji ślubnych. Niewątpliwie Pałac Bagatela w południowej Wielkopolsce należy do takich miejsc.

Cudowny park wraz ze starymi drzewami tworzą niesamowity klimat. Kwiaty otaczające tył pałacu są tłem o którym marzyć może każdy fotograf.

Tego dnia właśnie dane było nam się spotkać w tym miejscu, aby wraz z najlepszymi usługodawcami stworzyć tę niesamowitą realizację, którą mogę Wam dzisiaj pokazać.

Czy przygotowania ślubne muszą być koszmarem?

Każdy ślub to bez wątpienia niesamowite wydarzenie.. O ile same emocje związane z tym dniem powinny być tylko radosne, to jednak każdy kto przygotowywał tak duże przedsięwzięcie jakim jest organizacja ślubu, bądź inne przyjęcie, ten wie że sama organizacja potrafi powodować nie tylko bezsenność, ale też rwanie włosów z głowy. Moje drogie Panny – nie musi tak być! Ślub i jego organizacja mogą być przyjemnością, jeśli tylko oddacie go w ręce profesjonalistów. I tak oto na samym początku Waszej drogi powinna stanąć Magda z http://bridestory.pl/ i to właśnie Ona jest odpowiedzialna za powstanie tej sesji.

Profesjonalni usługodawcy to twój spokój.

Zawsze moim parom polecam najlepszych z tej branży i z całym sumieniem mogę polecić właśnie tych, którzy przyczynili się do powstania tej sesji.

Fotograf: Anna Mazur – www.annamazur.com.pl

Organizacja: Magda Maciejewska Bride Story Weddings – http://bridestory.pl

Dekoracje: Małgorzata Szymioł Florist – https://szymiol.florist/

CandyBar: Marysieńka – http://marysienka.sosnicka.pl/

Suknie Ślubne: Dominiak Design – https://www.dominiak-design.com/

Makijaż: Marta Jabłońska Studio Makeup – https://www.instagram.com/mjstudio.makeup/

Fryzura: Tha Fame – https://www.facebook.com/thefamehair/

Miejsce: Pałac Bagatela – https://www.bagatela.com.pl/

Race dymne: Najlepsze Fajerwerki – https://najlepszefajerwerki.pl/

Pozują: Basia, Adam oraz Pixel Las Kornas